NÁSTŘIK GOTELE

Nástřik gotele k nám přišel ze Španělska. Jde o velice moderní styl, který ozdobí Váš dům či byt. Výhodou je, že nástřik gotele lze použít na různé podklady, na panel, umakart nebo na běžnou stěnu. Je vysoce odolný proti otěru a lze ho provádět ve více možných barevných odstínech. Lze zvolit jakoukoliv podkladovou barvu a taktéž jakýkoliv nástřik, který dodá celému dílu atraktivitu a efect.

Nástřik gotele se vyrábí ve dvou variantách a to vápenitá a křemičitá. U křemičitého gotele je cena o něco vyšší než u vápenného. Ale tento nástřik má neskutečné krycí schopnosti. Má schopnost zakrýt nerovný podklad stříkané plochy. Zakrytí přechodu v panelech, umakartových lišt nebo třeba větších nerovností na stěnách pro něj není žádný problém. Je ideální pro úpravu stěn a stropů. Je antistatický a odolný proti otěru.

Nástřiky gotele lze provádět v omyvatelných verzích a lze ho provádět v dvojkombinacích, v trojkombinacích atd. Díky své ceně a atraktivitě je nástřik gotele nejoblíbenějším mezi těmito zvláštními hodnotami.


Gotele dodá interiéru mimořádný a elegantní vzhled

tecka_bila.bmp
FOTOGALERIE NAPSALI O NÁS
Fotogalerie Napsali o nás
NÁSTŘIK GOTELE ANTICKÉ ZEMINY
Nástřik Gotele Antické zeminy
Po celý rok 2021

Malování s nástřikem gotele

se slevou až 15 %

Franek Radim
Tel.: 604 789 708 | © malby-interieru.cz
...už jen Vymalovat!!!